-4%

Mothers Professional Paint Restoration System

Zestaw do polerowania lakieru.
Mothers ® Professional systemu Restoration Paint używa tej samej sprawdzonej formuły stosowanej przez auto detailerów na całym świecie. Renowacja lakieru odbywa się w dwóch etapach. W pierwszym etapie jest to usunięcie większych niedoskonałości z lakieru a następnie wykończenie powierzchni ze swirli, drobnych rysek i zmatowień tak, aby powierzchnia lakieru znów była idealnie gładka i błyszcząca.
Rubbing Compound to pasta polerska o dość dużej ścieralności. Współpracuje z Twoją ulubioną polerką, usuwając szybko rysy, ciężkie utlenienie, zadrapania z myjni samochodowych i innych wad lakieru.
Finishing Polish to pasta polerska wykończeniowa o małej ścieralności. Usuwa swirle i hologramy spowodowane przez twardszą pastę z etapu pierwszego. Przywraca przezroczystość lakieru usuwając zmatowienia i inne niedoskonałości powierzchni.
Zestaw jest przeznaczony do profesjonalnego Detailera, ale jednocześnie jest dość prosty w użyciu dla każdego fanatyka motoryzacji. Mothers® Restauration Paint pozwoli Ci uzyskać znakomity efekt korekty lakieru: wygładzając go, uzyskując wyjątkową głębię koloru i powierzchnie doskonale przygotowaną do nakładania wosku.

Zestaw: Rubbing Compound 355ml, Finishing Polish 355ml
Zapisz się, aby otrzymywać powiadomienia o cenie Zapisz się, aby otrzymywać powiadomienia o pojawieniu się produktu na magazynie

Dostępność: Brak w magazynie

Normalna cena: 140,00 zł

Cena promocyjna: 135,00 zł

Gwarantujemy że nasze produkty są dostępne w magazynie.

Mothers

Kupując w naszym sklepie masz 14 dni na zwrot produktu

Poznaj nasze super oferty. Produkty dostępne są w każdej kategorii

Nie wiesz jak użyć danego produktu. Zadzwoń do nas lub napisz

Opis produktu
Szczegóły
Zestaw do polerowania lakieru. Mothers ® Professional systemu Restoration Paint używa tej samej sprawdzonej formuły stosowanej przez auto detailerów na całym świecie. Renowacja lakieru odbywa się w dwóch etapach. W pierwszym etapie jest to usunięcie większych niedoskonałości z lakieru a następnie wykończenie powierzchni ze swirli, drobnych rysek i zmatowień tak, aby powierzchnia lakieru znów była idealnie gładka i błyszcząca. Rubbing Compound to pasta polerska o dość dużej ścieralności. Współpracuje z Twoją ulubioną polerką, usuwając szybko rysy, ciężkie utlenienie, zadrapania z myjni samochodowych i innych wad lakieru. Finishing Polish to pasta polerska wykończeniowa o małej ścieralności. Usuwa swirle i hologramy spowodowane przez twardszą pastę z etapu pierwszego. Przywraca przezroczystość lakieru usuwając zmatowienia i inne niedoskonałości powierzchni. Zestaw jest przeznaczony do profesjonalnego Detailera, ale jednocześnie jest dość prosty w użyciu dla każdego fanatyka motoryzacji. Mothers® Restauration Paint pozwoli Ci uzyskać znakomity efekt korekty lakieru: wygładzając go, uzyskując wyjątkową głębię koloru i powierzchnie doskonale przygotowaną do nakładania wosku.Informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Zastosowanie polerowanie
Pojemność 355 ml x 2
Kod produktu MS08612
Kraj produkcji
Przechowywanie nie przemrażać
Producent Mothers
Recenzje
Napisz własną recenzję
Właśnie przeglądasz: Mothers Professional Paint Restoration System
Tagi produktu
Tagi produktu

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.